11403
/site/11403/uploads/o/2014/09/0ed7ee96b574fe971412a2771be6e1a9.mp3

Ege Tüp Bebek Merkezine Hoşgeldiniz!

İzmir Tüp Bebek, Ege Tüp Bebek ve kadın hastalıkları merkezi. Tüp bebek uygulaması aşılama yöntemi ve gebe kalamayan hastalar için izmir tüp bebek.
Özel  Ege Tüp Bebek  Merkezi  İzmir'de 2000 yılından beri ülkemizin heryerinden çocuk sahibi olma umuduyla gelen çiftlere  hizmet  veren bir infertilite araştırma ve uygulama merkezidir. Geçtiğimiz 13 yıl içinde bu ümitle gelen binlerce çiftin çocuk sahibi olmasına olanak sağlamıştır.

Gelişen teknoloji ve üreme tıbbında katedilen ilerlemeler, bize çalışmalarımızı genişletme ve geliştirme anlamında  güç verdi. Bu amaçla yüksek teknolojik donanımlı yeni binamızda, tecrübeli ekibimizle bize bebek özlemiyle gelen çiftlere çare olmaya, onlarla bu yolda birlikte yürümeye istekliyiz.

Bize ulaşabilir, çocuk sahibi olma konusunda arzu ettiğiniz her detayı danışabilirsiniz. Herkesin arzu ettiğine en kısa zamanda kavuşabilmesi dileğiyle herzaman yanınızdayız.


Hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik, mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli hastalarımız ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.